Родителските срещи и тренинги - Форум
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 41234»
Forum moderator: mamma_ronni 
Форум » Детската градина » Общ форум за ДГ » Родителските срещи и тренинги
Родителските срещи и тренинги
mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-05-11, 3:52 PM | Съобщение # 1
Генерал
Група: Администратор
Съобщения: 467
Статус: Offline
Тук искам да помоля учителките които водят конкретна среща или тренинг, след всяка среща да напишат кратко обяснение каква е била темата на срещата и какви резултати са постигнати на нея, родителите да зададът въпросите които поради една или друга причина не са задали на срещата, защото почти винаги остават недоизяснени неща които в стремежа си да се приберем по-бързо в къщи пропускаме да обсъдим.

Имам малко,но съм щастлива.Не искам много,защото не ми е нужно.Всичко друго е излишно,щом имам достатъчното!

Dora_mlДата: Sunday, 2010-06-13, 5:38 PM | Съобщение # 2
Напредващ
Група: Модератор
Съобщения: 102
Хубаво предложение, но ще пишем в новата учебна година.Но ако все пак някой се интересува от миналите теми на тренингите за родители, да сподели-а ние ще му отговорим

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:22 PM | Съобщение # 3
Генерал
Имам въпрос - какво в крайна сметка се реши за престилчиците на децата?
Защото от изумлението във връзка с тържеството май това го пропуснахме.

Имам малко,но съм щастлива.Не искам много,защото не ми е нужно.Всичко друго е излишно,щом имам достатъчното!

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:37 PM | Съобщение # 4
Генерал
Аз зациклих...
Някой има ли вече идея какво ще майстори с детенцето си утре?

milena_cenovaДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:38 PM | Съобщение # 5
Напредващ
Група: Потребител
Съобщения: 130
Аз,но няма да мога да го направя там,понеже ще ми отнеме много време.За това ще го направя сега,а утре ще внеса само някои щрихи.И без това ми е трудно, понеже не съм правила такова нещо.А и Андреа най -много да скъса нещо от колкото да ми помогне.Ще правя кошница от шишарки (срязани) върху картон и вътре разни листенца дето си намерих в гората.

Домът не е къща а, чувство което никой не може да ти отнеме.

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:40 PM | Съобщение # 6
Генерал
Аз искам да го направим там с Мони и ще измисля нещо по-простичко, но за сега ми идват на ум все неща с които той няма да се справи. Честно, направо съм зациклила sad

milena_cenovaДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:48 PM | Съобщение # 7
Напредващ
Ходих в най- големия калищак за горски мъх, шишарки, дървесна кора и какво ли не...Че и кучета ме уплашиха,и да се изложа сега думи нямам...

Added (2010-10-19, 2:48 PM)
---------------------------------------------
Ми не знам, аз като ви гледах творенията от преди, и ме е страх да не се изложа. Моята няма да ми розволи нищо да сложа, понеже си я знам. Защо не опиташ едно зайче от листенца.

Редактирано от: mamma_ronni - Tuesday, 2010-10-19, 3:05 PM

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:49 PM | Съобщение # 8
Генерал
Защо пък да се изложиш, то не е казано, че трябва да е кой знае какво, не се притеснявай толкова. smile
Аз каквото и да измъдря ще е с материали каквито имам в къщи, нямам възможност да търся на вън. Дай идея за нещо което три годишно хлапе може да направи ... моооля.

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:53 PM | Съобщение # 9
Генерал
За творенията които правихме преди имахме много време за подготовка и ги изработвахме у дома (с или без децата). Сега мисля че няма да е толкова мащабно.

milena_cenovaДата: Tuesday, 2010-10-19, 2:58 PM | Съобщение # 10
Напредващ
Де да имах, иначе щях да я оставя да го направи. Освен, нали ти споменах, едно зайче изцяло от листенца (имате доста дървета пред вас). Две по-интересни листенца за уши, и надоло някаква форма. И в двора на училището има интересни храсти, днес си брах, или вазичка.
Аз тогава моето нещо утре ще го оставя и ще бягам, да не ми се карат shy

Редактирано от: mamma_ronni - Tuesday, 2010-10-19, 3:10 PM

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 3:01 PM | Съобщение # 11
Генерал
Е не мисля че някой ще се кара, все пак труд си положила да го направиш. А и щом си преценила, че с детето няма да стане, не мисля че е проблем ако е направено в къщи.

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 3:02 PM | Съобщение # 12
Генерал
Можеш ли да минеш на кирилица?

milena_cenovaДата: Tuesday, 2010-10-19, 3:10 PM | Съобщение # 13
Напредващ
Извинявай,по грешка.
И аз не знам вече.Иначе как ще се поберем всички на четири маси.

Added (2010-10-19, 3:10 PM)
---------------------------------------------
Толкова неща събрах,и на мен ми е интересно как ще се получи.

mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-10-19, 3:13 PM | Съобщение # 14
Генерал
Ами и аз не знам ... ah
Но се замислям, дали да не го подготвя в къщи, пък Мони само да го сглоби там ... май така ще стане rolleyes

milena_cenovaДата: Tuesday, 2010-10-19, 3:20 PM | Съобщение # 15
Напредващ
Най -добре.И без това нашите са още малки за да измислят сами.(благодаря че ми оправи поста happy )

Форум » Детската градина » Общ форум за ДГ » Родителските срещи и тренинги
Page 1 of 41234»
Search: