Пощата на г-жа Дора Младенова - Форум
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: mamma_ronni 
Форум » Детската градина » Пощенска кутия » Пощата на г-жа Дора Младенова
Пощата на г-жа Дора Младенова
mamma_ronniДата: Tuesday, 2010-05-11, 3:21 PM | Съобщение # 1
Генерал
Група: Администратор
Съобщения: 467
Статус: Offline
Място за въпроси и предложения отправени конкретно към нея.

Имам малко,но съм щастлива.Не искам много,защото не ми е нужно.Всичко друго е излишно,щом имам достатъчното!

Dora_mlДата: Monday, 2010-12-06, 11:27 AM | Съобщение # 2
Напредващ
Група: Модератор
Съобщения: 102
Уведомявам Ви, че групата има електронна поща и скайп име:cdg_bistrec
За повече удобство при комуникиране и информация, е необходимо да изпратите пълномощно за да Ви приемем!

mamma_ronniДата: Monday, 2010-12-06, 11:40 AM | Съобщение # 3
Генерал
Директно от главната страница на сайта можете да се свържете със скайпа на групата, чрез скайп бутонът поставен в горната част на страницата.

Имам малко,но съм щастлива.Не искам много,защото не ми е нужно.Всичко друго е излишно,щом имам достатъчното!

Dora_mlДата: Wednesday, 2010-12-08, 11:40 PM | Съобщение # 4
Напредващ
Благодаря за съдействието! Надявам се още веднъж да сме полезни на родителите!!!

Dora_mlДата: Sunday, 2010-12-26, 8:45 PM | Съобщение # 5
Напредващ
Скъпи родители, след ваканцията ще бъде изготвен диск със снимки от Коледното тържество. Всеки един от Вас, ще има възможността да си извади снимки на детето!

Dora_mlДата: Saturday, 2011-01-01, 10:31 PM | Съобщение # 6
Напредващ
Честита нова година на всички! Да бъдем живи и здрави, на децата весело и безгрижно детство и все така да работим заедно!

Dora_mlДата: Tuesday, 2011-03-01, 9:42 PM | Съобщение # 7
Напредващ
Честита Баба Марта!

Dora_mlДата: Thursday, 2011-03-24, 8:37 AM | Съобщение # 8
Напредващ
Уважаеми родители, на 29.03.2011 г. от 17.30ч в детската градина ще се проведе родителска среща!

Dora_mlДата: Thursday, 2011-04-28, 11:25 PM | Съобщение # 9
Напредващ
Скъпи родители и мили деца, от името на педагогическият екип на група"Бистро изворче", приемете нашите сърдечни поздрави по повод участието на децата в празничния концерт на балет "Magic".
Благодарности към майките Миленка/Андрея/ и Силвия/Александър/ положили усилия, творчество и лично време при изработването на костюмите!

mamma_ronniДата: Wednesday, 2011-06-01, 10:07 AM | Съобщение # 10
Генерал
Имам въпрос, защо не пускате новини в сайта, не писахте нито за излета миналата седмица нито за тържеството за 1ви юни? В крайна сметка нали за това го има този сайт, пък и не само аз имам права да пиша новините ...

Dora_mlДата: Wednesday, 2011-11-30, 4:37 PM | Съобщение # 11
Напредващ
Предлагам съвместно да се организираме/родители и деца/, за да украсим Коледната елха в парка на центъра.Може и индивидуално, според време и възможност, но важното е да доставим удоволствие на нашите деца и да принесем за Коледно-Новогодишното настроение на квартала!

mamma_ronniДата: Sunday, 2011-12-11, 1:45 PM | Съобщение # 12
Генерал
Тъй като никой не ме приема на сериозно в тема "Родителски срещи и тренинги" ще задам въпроса си тук, та дано някой го прочете и ми отговори ...

Quote (mamma_ronni)
Имам въпрос ...
Мина мнооого време откакто се събираха родителските и парите за престилки на по-малките деца които нямат, защо все още НЯМА престилки?

Dora_mlДата: Tuesday, 2011-12-13, 3:22 PM | Съобщение # 13
Напредващ
До колкото имам информация, престилките са поръчани.Забавена е поръчката като време, защото са изчаквани всички желаещи родители да се включат, а не една по една.

Форум » Детската градина » Пощенска кутия » Пощата на г-жа Дора Младенова
Page 1 of 11
Search: